Zielona kawa na odchudzanie

Moda na odchudzanie trwała, trwa i trwać będzie jeszcze przez długie lata. Jest tak, dlatego że nieustannie marzymy o szczupłej sylwetce. Aby ją osiągnąć szukamy przeróżnych sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów. I tak oto zachwycamy się różnymi suplementami diety, ziołami, herbatkami, czy ostatnio dość  popularną zieloną kawą. Czym jest ta zielona kawa i jak działa? W tym artykule odpowiem na te pytania.

źródło: pixabay.com

Tak więc zielona kawa to najpopularniejszy i najczęściej polecany przez dietetyków sposób na szybkie, trwałe i bezpieczne odchudzanie. Zielona kawa zawiera w sobie kwas chlorogenowy (CGA), który mówiąc w skrócie, blokuje powstawanie dodatkowego tłuszczu, oraz pozwala spalić o 57% szybciej już istniejący! Zatem może warto wspomnieć,  jak owy produkt działa na nasz organizm.

Po pierwsze powstrzymuje dostanie się cukru do krwioobiegu ( mniej cukru we krwi oznacza mniej tłuszczu.) Udowodniono, że zablokowanie dotarcia dużej ilości cukru do krwioobiegu zwłaszcza po posiłkach, spala nadmiar kalorii i nadmiar tłuszczu w ciele. Działanie zielonej kawy pozwala również zamienić dodatkowy tłuszcz w energię. Spalimy dzięki temu o 76% kalorii więcej! Zielona kawa także zwiększa metabolizm i to nawet o 87%. Dzięki temu nasze ciało dwa razy szybciej spala kalorie, nawet nic nie robiąc. Na tym polega właśnie przyspieszony metabolizm. Jest to świetny stan dla naszego organizmu, ponieważ mamy dużo energii, oraz lepsze samopoczucie. No i po trzecie przyspiesza w porównaniu z innymi środkami spalanie tłuszczu w wątrobie. Przekłada się to na zwiększenie spalania tłuszczu w całym ciele.

źródło: pixabay.com

Z powyższego z pewnością można wywnioskować, że picie zielonej kawy to skuteczny sposób na odchudzanie. A to oczywiście za sprawą kwasu chloragenowego, który jest w niej zawarty.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *