Proste sposoby na spalenie kalorii

Jeden pączek ma około 300 kcal, wszystko zależy od jego wielkości i nadzienia. Dlatego też, czym prędzej po dzisiejszej rozpuście warto znaleźć prosty sposób na pozbycie się tych pustych kalorii.

Głośne czytania – wystarczy 30 minut głośnego czytania, byś mógł spalić 97 kcal, jest to niewielka ilość w porównaniu do 300 kcal, zapewne jednak jak usiądziesz do ulubionej książki, 30 minut będzie dla Ciebie niewystarczające.

Gra w kręgle – 30-minutowa gra w kręgle pozwoli ci na spalenie 380 kcal, jeżeli więc chcesz spalić zbędne kalorie, a tym samym spędzić w ciekawy sposób czas, spróbuj koniecznie gry w kręgle.

Jazda na rowerze – lubisz jeździć na rowerze? To świetnie! Ten sport pozwoli ci spalić nawet 286 kcal w ciągu godziny.

spalanie zbędnych kalorii

źródło: pixabay.com

Kopanie ogródka – pogoda za oknem sprawia, że aż szkoda siedzieć w domu, możemy skorzystać z niej i przekopać swój ogródek pod tegoroczne uprawy, 30 minut kopania ogródka pozwala spalić aż 532 kcal

Prace w gospodarstwie – także 30-minutowe prace w gospodarstwie pozwalają na spalenie aż 219 kcal, a więc po przekopaniu ogródka możecie zająć się innymi pracami i w sumie spalić 3 zjedzone pączki.

Rąbanie drewna – kolejną czynnością, która pozwoli Wam spalić sporo kalorii, jest rąbanie drewna, 30 minut tej czynności pozwala spalić aż 429 kcal.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *